Znicz zakończył okres przygotowawczy

Piłkarze Znicza Pruszków rozegrali ostatnie spotkanie kontrolne przed startem rozgrywek II ligi. W ostatnim meczu rozgromili Mazura Karczew 6:0.

Mecz został rozegrany w Pruszkowie na stadionie przy ul. Bohaterów Warszawy. Bramki dla pruszkowskiego zespołu zdobyli Krzysztof Kopciński, Adrian Paluchowski, który wrócił do Pruszkowa, Maks Banaszewski, dwie Przemysław Sztybrych i Arkadiusz Jędrych. To efektowne zwycięstwo zakończyło okres przygotowawczy żółto-czerwonych.

W sumie, w przerwie letniej Znicz rozegrał siedem meczów kontrolnych, z których trzy wygrał, dwa zremisował i raz okazał się słabszy. W meczu ze Stomilem Olsztyn uległ 1:3.

Cieniem na dobre wyniki w sparingach kładzie się jedynie porażka w rundzie przedwstępnej Pucharu Polski. Znicz przegrał w niej z Sokołem Aleksandrów Łódzki 0:1 i już na tym etapie odpadł z rywalizacji. [czytaj więcej]

Rozgrywki II ligi grupy wschodniej rozpoczną się w pierwszy weekend sierpnia. Znicz Pruszków podejmie Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Przed rozpoczęciem sezonu klub organizuje spotkanie nowych zawodników i trenera Artura Kalinowskiego z kibicami. Odbędzie się ono 2 sierpnia o godz. 19.00 w sali konferencyjnej nowego budynku klubowego.