Wygrany sparing wzmocnionego Znicza

Znicz Pruszków wygrał na wyjeździe mecz sparingowy z Hutnikiem Warszawa 2:1. Kibice mogli zobaczyć w akcji nowego zawodnika.

Mecz odbył się w sobotę. Pierwszą bramkę w 30. minucie zdobył Szymon Lewicki, ale już po sześciu kolejnych minutach Znicz wyrównał po uderzeniu Arkadiusza Jędrycha. Z resztą Jędrych miał swój dzień, ponieważ w 85. minucie ustalił wynik spotkania na 2:1.

W meczu z Hutnikiem wystąpił nowy zawodnik Sebastian Olczak, który został zaprezentowany na oficjalnej stronie klubu po zakończeniu sparingu. Olczak przyszedł z Polonii Warszawa, której jest wychowankiem. Ma 20 lat i gra na pozycji pomocnika. W poprzednich dwóch sezonach grał w Młodej Ekstraklasie.

Przed nowym sezonem Znicz Pruszków z Polonii pozyskał również napastnika Bartosza Niksińskiego (rocznik 1994) i obrońcę Daniela Kokosińskiego, który wrócił po nieudanej trzyletniej przygodzie w warszawskim zespole.

Nowe twarze w Zniczu to również pomocnik Daniel Nawrocki (poprzednio Agrykola Warszawa) i napastnik Michał Chrabąszcz (z Resovii Rzeszów).