Bezpłatny Escape Room w centrum Warszawy – tylko dziś!


Jeśli lubisz łamigłówki, zagadki i chcesz sprawdzić się w nieszablonowym myśleniu, nie może Cię zabraknąć 6 października w Złotych Tarasach w Warszawie! Tego dnia, z okazji startu kanału TNT w Polsce, pojawi się tam tajemniczy Escape Room inspirowany premierowym serialem „Ostatni okręt”. Uczestnicy, którzy okażą się wystarczająco szybcy i sprytni, nie tylko przeżyją niezwykłą przygodę, ale także zyskają szansę wygrania tabletów.

Escape Room to gra polegająca na próbie wydostania się z zamkniętego pomieszczenia. Podczas zabawy para uczestników  zostaje zamknięta w pokoju pełnym zagadek logicznych, łamigłówek i tajemniczych sprzętów. Wykorzystując spryt, inteligencję, spostrzegawczość i nieszablonowe myślenie, muszą jak najszybciej się z niego wydostać. Czy uda się Wam odkryć sekret jaki kryje „Ostatni okręt”? Czy będziecie w stanie współpracować pomimo rosnącego napięcia i rozwiążecie zawiłe wskazówki, które doprowadzą Was do wyjścia? 

Scenografia Escape Room oraz wszystkie zagadki i zadania nawiązują do fabuły produkcji „Ostatni okręt”. To prawdziwa gratka zarówno dla wielbicieli seriali, jak i wszystkich tych, którzy lubią trenować swoje szare komórki.

Udział w grze Escape Room jest bezpłatny i dostępny dla każdej osoby pełnoletniej. Wystarczy zarejestrować się w wydarzeniu na Facebooku, pod adresem https://www.facebook.com/events/1490004484628376/ i pojawić w Złotych Tarasach 6 października.

Wydarzenie potrwa od 8.00 do 20.00, a od godz. 10.00 zmagania uczestników będą transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube oraz FanPage’a stacji na Facebooku. Dla pary, której uda się najszybciej opuścić Escape Room, kanał TNT przewidział nagrodę w postaci dwóch tabletów Samsung Galaxy Tab 4 7.0 LTE.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne wiadomości:

Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny
Miejskie auto z emocjami Miejskie auto z emocjami
Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo
Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.