Zwycięstwo na pożegnanie z kibicami

W ostatnim w tym roku meczu o punkty Znicz pokonał Nadwiślana Góra 2:0. Następne spotkanie piłkarskie w Pruszkowie zostanie rozegrane na wiosnę.

Obie bramki padły już w pierwszej połowie. Najpierw w 14. minucie bramkarza rywali uderzeniem głową pokonał Maciej Górski. Napastnik Znicza wykorzystał dośrodkowanie Karola Grudniewskiego.

W 36. minucie Pawła Florka pokonał Grudniewski. Zawodnik gospodarzy otrzymał podanie od Daniela Nawrockiego i uderzył pod poprzeczkę.

Po zmianie stron Nadwiślan stworzył kilka sytuacji. Michał Bigajski pozostał jednak niepokonany.

Dla Znicza sobotni mecz był ostatnim w tym roku przed własną publicznością. 30 listopada w samo południe żółto-czerwoni zagrają na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Potem będą mieli przerwę do marca.

Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra 2:0
Bramki: Maciej Górski (’14), Karol Grudniewski (’36)
Żółte kartki: Marcin Rackiewicz, Paweł Tomczyk – Kamil Łączek, Bartłomiej Setlak, Tomasz Balul, Damian Furczyk

Znicz: 1. Michał Bigajski – 3. Michał Kucharski, 4. Andrzej Niewulis, 2. Igor Biedrzycki, 19. Marcin Rackiewicz – 20. Paweł Tomczyk, 17. Artur Januszewski (’71 6. Michał Glanowski), 9. Karol Grudniewski (’73 21. Patryk Kubicki), 7. Maksymilian Banaszewski (’85 10. Daniel Kraska), 11. Daniel Nawrocki (’90 16. Mateusz Muszyński) – 15. Maciej Górski
Nadwiślan: 23. Paweł Florek – 6. Dawid Kaszok, 10. Kamil Łączek, 21. Tomasz Balul, 13. Bartłomiej Setlak – 3. Piotr Koman (’46 2. Konrad Kareta), 32. Mateusz Skrobol, 20. Łukasz Małkowski, 9. Damian Furczyk, 39. Jakub Legierski (’86 33. Kaspars Svarups) – 7. Adam Setla (’68 14. Tomasz Matysek)

Źródło fot.: MZOS Pruszków