Znów porażka Liderek

Koszykarki PTS Lidera Pruszków przegrały z zawodniczkami Alles Głowno 47:70. Dla podopiecznych Jacka Rybczyńskiego była to druga porażka z rzędu.

W sobotnim meczu II ligi o wszystkim zadecydowała właściwie gra w pierwszej kwarcie. W tym fragmencie meczu gospodynie zdemolowały pruszkowianki. Liderki nie były w stanie przełamać twardej obrony rywalek.

Kolejne kwarty były już wyrównane, jednak dla miejscowych zawodniczek to wystarczyło, aby bardzo korzystny rezultat utrzymać do końca.

Lider przegrał drugie spotkanie z rzędu. Inaczej patrząc przegrał z dwoma z trzech rywali na tym etapie rozgrywek. W piątek o godz. 19.00 pruszkowianki podejmą przyjezdne z Torunia. Będzie to spotkanie rewanżowe. W mieście Kopernika Lider wygrał 72:64. Teraz nie może pozwolić sobie na stratę punktów.

TK Alles Głowno – PTS Lider Pruszków 70:47 (22:5, 18:16, 17:13, 13:13)
Lider: Daria Doga 13, Jolanta Nowocin 8, Katarzyna Agnieszczak 7, Klaudia Babecka 7, Agata Pacuszka 5, Katarzyna Dąbrowska 4, Kamila Petryka 2, Maja Stachura 1, Katarzyna Miłobędzka 0
Alles: Marta Piątek 21, Kamila Polit 12, Magdalena Grzelak 11, Anna Kolasa 11, Kamila Trojanowska 5, Karolina Krawczyk 4, Daria Dziwulska 2, Paulina Jędrzejewska 2, Magdalena Malinowska 2, Milena Dobrodziej 0, Lucyna Sawicka 0

Źródło fot.: PTS Lider Pruszków