Znicz uległ liderowi

Przewodząca w II-ligowej stawce Pogoń Siedlce pokonała Znicz Pruszków 1:0. W ten sposób zrewanżowała się za jesienną porażkę.

We wrześniu ubiegłego roku Znicz wygrał u siebie po bramce Adriana Paluchowskiego z rzutu karnego. Teraz sytuacja się odwróciła. To piłkarz Pogoni – Cezary Demianiuk – dał zwycięstwo swojej drużynie. Gol padł w 78. minucie.

Następnym rywalem Znicza będzie Concordia Elbląg. Przedostatni w tabeli zespół przyjedzie do Pruszkowa na mecz 2 maja o godz. 16.00.

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 1:0
Bramki: Cezary Demianiuk (’78)
Żółte kartki:Jakub Więzik, Bartosz Tarachulski – Arkadiusz Jędrych

Pogoń: Jacek Kozaczyński – Łukasz Wójcik, Mateusz Urbański, Daniel Dybiec, Jarosław Ratajczak – Samuelson Odunka (’60 Wojciech Wocial), Przemysław Rodak, Adrian Dziubiński (’60 Adrian Dziubiński), Tomalski (’86 Marcin Stromecki) – Krystian Wójcik (’74 Bartosz Tarachulski), Cezary Demianiuk
Znicz: Michał Bigajski – Marcin Bochenek, Arkadiusz Jędrych, Andrzej Niewulis, Rafał Kosiec – Karol Grudniewski (’62 Bartosz Niksiński (’79 Daniel Nawrocki)), Artur Januszewski (’55 Sebastian Olczak), Michał Kucharski, Maciej Machalski (’79 Michał Zapaśnik), Maksymilian Banaszewski – Adrian Paluchowski