Remis Znicza z Olimpią Zambrów

W sobotnim meczu II ligi piłkarskiej Znicz Pruszków zremisował z Olimpią Zambrów 3:3. Dwie bramki dla żółto-czerwonych zdobył obrońca Marcin Bochenek.

Znicz grał z niżej notowanym rywalem. Tę różnicę było widać w pierwszej połowie. Już na początku spotkania, w 9. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie. Po asyście Maksymiliana Banaszewskiego gola zdobył Marcin Bochenek.

Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców tuż po przerwie. W 47. minucie znów podawał mu Banaszewski. Niestety w kolejnych minutach na boisku przeważali goście. W odstępie pięciu minut Michał Steć i Kamil Zapolnik doprowadzili do wyrównania.

W 68. minucie skuteczną kontrę przeprowadziła Olimpia. W sytuacji sam na sam z Pawłem Pazdanem znalazł się Przemysław Jastrzębski. Pomocnik gości wykorzystał doskonałą okazję i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Dopiero w 86. minucie punkt dla Znicza uratował Adrian Paluchowski, którzy wykorzystał rzut karny. Chwilę wcześniej faulowany był Marcin Rackiewicz.

Kolejnym rywalem pruszkowian będą zawodnicy Stali Stalowa Wola. Zespół ten wyprzedza Znicz o 1 punkt. Mecz odbędzie się na boisku przeciwnika w piątek 4 kwietnia o godz. 16.00.

Znicz Pruszków – Olimpia Zambrów 3:3
Bramki: Marcin Bochenek (’9, ’47), Adrian Paluchowski (’86-karny) – Michał Steć (’54), Kamil Zapolnik (’59), Przemysław Jastrzębski (’68)
Żółte kartki: Igor Biedrzycki, Andrzej Niewulis, Maciej Machalski – Michał Steć, Rafał Darda
Czerwona kartka: Andrzej Niewulis

Znicz: Paweł Pazdan – Marcin Bochenek, Igor Biedrzycki (’82 Daniel Nawrocki), Andrzej Niewulis, Michał Kucharski – Artur Januszewski (’73 Michał Zapaśnik), Rafał Kosiec, Maks Banaszewski (’90 Michał Jaczewski), Maciej Machalski, Krzysztof Kopciński (’64 Marcin Rackiewicz) – Adrian Paluchowski
Olimpia: Piotr Czapliński – Paweł Olszewski, Łukasz Piłatowski, Rafał Darda, Mariusz Gogol – Michał Hryszko (’87 Adrian Mleczek), Michał Kuczałek, Andrzej Kosiński (’46 Przemysław Jastrzębski), Michał Steć, Łukasz Grzybowski – Michał Poduch (’46 Kamil Zapolnik)

Źródło fot.: Znicz Pruszków