Wygrana Znicza na własnym boisku

Znicz Pruszków wygrał z zespołem Pelikan Łowicz 3:1. Hattricka zdobył Adrian Paluchowski.

Od początku spotkania Znicz zaczął atakować oddając na bramkę kilka strzałów. Były one jednak skutecznie bronione przez bramkarza gości. Akcja z 32. minuty przyniosła upragniony efekt i Znicz objął prowadzenie za sprawą strzału Adriana Paluchowskiego. Bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez Macieja Machalskiego.

Po kilku minutach zespół z Łowicza mógł doprowadzić do wyrównania. Maciej Wyszogrodzki nie trafił jednak do bramki gospodarzy w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Do przerwy wynik się nie zmienił.

Druga połowa należała do Adriana Puchalskiego, który strzelając dwie bramki w 52. i 57. minucie zdobył hattricka, a zespół z Pruszkowa prowadził 3:0. Honorowego gola dla gości strzelił w 74. minucie Piotr Koman. Piłka po jego strzale uderzyła w słupek, a potem prosto do siatki.

Kolejnym rywalem Znicza będzie Legionovia Legionowo. Spotkanie odbędzie się w Pruszkowie 16 sierpnia o godz. 19.30.

Znicz Pruszków – Pelikan Łowicz 3:1
Bramki: Adrian Paluchowski (’32, ’52, ’57) – Piotr Koman (’74)

Znicz: Michał Bigajski – Marcin Bochenek, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Jędrych, Rafał Kosiec – Artur Januszewski, Sebastian Olczak, Maks Banaszewski (’85 Bartosz Niksiński), Krzysztof Kopciński (’68 Marcin Rackiewicz), Maciej Machalski (’71 Mariusz Zawodziński) – Adrian Paluchowski (’77 Krystian Pieczara)
Pelikan: Adrian Olszewski – Konrad Kowalczyk, Krzysztof Brodecki, Mykoła Dremluk, Damian Ceglarz – Maciej Wyszogrodzki (’70 Artur Golański), Piotr Koman, Patryk Pomianowski (’77 Daniel Gołuch), Adrian Świątek (’59 Michał Adamczyk), Mariusz Solecki – Paschal Ekwueme (’59 Patryk Bojańczyk)