Znicz wygrał w Rzeszowie

Znicz Pruszków wygrał w Rzeszowie ze Stalą 1:0. Jedyną bramkę zdobył Adrian Paluchowski.

Pierwsza połowa należała do gości. Potwierdził to Adrian Paluchowski, który w 26. minucie przelobował wychodzącego z bramki Tomasza Wietechę. Po zmianie stron przewagę mieli rzeszowianie, ale nie potrafili wyrównać. W ostatnich minutach znów dominował Znicz, któremu udało się utrzymać prowadzenie.

Znicz zostaje w Rzeszowie, ponieważ w środę zagra zaległe spotkanie 20. kolejki z Resovią. Mecz rozpocznie się o godz. 17.00.

Stal Rzeszów – Znicz Pruszków 0:1
Bramka: Adrian Paluchowski (’26)
Żółte kartki: Tomasz Persona, Damian Jędryas, Konrad Maca, Piotr Duda, Daniel Koczon – Mariusz Zawodziński, Marcin Bochenek, Patryk Kubicki, Michał Chrabąszcz

Stal: Tomasz Wietecha – Donatas Nakrosius, Piotr Duda, Arkadiusz Baran, Arkadiusz Drożdżal (’88 Jakub Więcek) – Tomasz Margol (’86 Michał Górecki), Ernrest Szela (’57 Michał Lisańczuk), Tomasz Persona, Damian Jędryas, Daniel Koczon – Andreja Prokić (’70 Konrad Maca)

Znicz: Paweł Pazdan – Marcin Bochenek, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk, Kamil Tomas – Patryk Kubicki (’56 Maks Banaszewski), Michał Chrabąszcz, Michał Kucharski, Mariusz Zawodziński (’65 Artur Januszewski), Michał Zapaśnik (’79 Marcin Rackiewicz) – Adrian Paluchowski

Źródło fot.: Stal Rzeszów