Zwycięstwo Znicza po szybkim golu

Znicz Pruszków wygrał w Suwałkach z Wigrami 1:0. Jedyna bramka padła już w 3. minucie.

Znicz Pruszków szybko objął prowadzenie. Po rzucie rożnym piłka trafiła do Michała Zapaśnika, który wpisał się na listę strzelców.

Do końca meczu goli już nie zobaczyliśmy, ale obie drużyny miały wyborne szanse na zmianę wyniku. Po najlepszej z nich, w 49. minucie Wigry mogły doprowadzić do remisu. Piłka trafiła nawet do siatki bramki Pawła Pazdana, ale sędzia odgwizdał spalonego.

Wigry Suwałki – Znicz Pruszków 0:1
Bramka: Michał Zapaśnik (’3)
Żółte kartki: Łukasz Sołowiejm Patryk Gondek, David Makaradze, Mateusz Romachów – Michał Kucharski, Kamil Tomas
Czerwone kartki: Łukasz Sołowiej, David Makaradze

Wigry: Karol Salik – Kamil Wenger, Bartosz Widejko, Łukasz Sołowiej, Aleksander Atanacković – Marcin Tarnowski, Adam Pomian (’87 Tomasz Tuttas), Patryk Gondek (’46 David Makaradze), Krystian Słowicki (’68 Mariusz Baranowski), Mateusz Romachów – Povilas Luksys.

Znicz: Paweł Pazdan – Marcin Bochenek, Igor Biedrzycki, Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas – Michał Chrabąszcz (’84 Mariusz Zawodziński), Michał Kucharski, Marcin Rackiewicz, Michał Zapaśnik (’74 Maks Banaszewski), Maciej Machalski (’58 Norbert Jędrzejczyk) – Adrian Paluchowski