Porażka Znicza na koniec rundy

Znicz Pruszków przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce 0:1. Był to ostatni mecz żółto-czerwonych w rundzie jesiennej.

Jedyna bramka meczu padła w 26. minucie. Jacek Kosmalski dograł na głowę Paschala Ekwueme, który skutecznie uderzył na bramkę Pawła Pazdana. W drugiej połowie przeważali goście, ale nie zdołali odwrócić losów spotkania.

Sobotni mecz był 17-tym, czyli ostatnim w tej rundzie. Kolejna szansa na punkty w marcu, gdy Znicz zagra na wyjeździe ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Obecnie pruszkowianie zajmują 7. miejsce w tabeli.

Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 1:0
Bramka: Paschal Ekwueme (’26)
Żółte kartki: Rafał Augustyniak – Przemysław Sztybrych

Składy:
Pogoń: Jacek Kozaczyński – Rafał Augustyniak, Marcin Nowak, Przemysław Rodak, Michał Steć – Chinonso Agu, Krystian Wójcik, Robert Kwiatkowski (’76 Rafał Jędrzejczyk), Paschal Ekwueme (’30 Adam Czerkas), Adrian Dziubiński – Jacek Kosmalski (’70 Damian Guzek)

Znicz: Paweł Pazdan – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Artur Januszewski (’81 Paweł Bylak), Norbert Jędrzejczyk – Michał Chrabąszcz, Maciej Machalski (’46 Maks Banaszewski), Marcin Rackiewicz (’70 Kamil Tomas), Krzysztof Kopciński (’85 Norbert Dobski), Przemysław Sztybrych – Adrian Paluchowski

Źródło fot.: Pogoń Siedlce