Porażka Znicza w Elblągu

Piłkarze Znicza Pruszków przegrali na wyjeździe z Concordią Elbląg 0:1 w meczu II ligi piłkarskiej. Taki wynik oznacza spadek żółto-czerwonych w tabeli.

Jedyna bramka w meczu padła z rzutu karnego. Po faulu na Mateuszu Bogdanowiczu gola w 69. minucie zdobył Jakub Zejglic.

Ta porażka spowodowała spadek Znicza w tabeli na 11. miejsce. Pruszkowianie tracą pięć punktów do lidera – Unii Tarnów.

Następna kolejka zostanie rozegrana w ostatni weekend września. Rywalem pruszkowian będą zawodnicy Wisły Puławy. Obecnie to 3. zespół II ligi, który ma tyle samo punktów, co liderująca Unia. Mecz odbędzie się w Pruszkowie w niedzielę w samo południe.

Concordia Elbląg – Znicz Pruszków 1:0
Bramka: Jakub Zejglic (’69-karny)
Żółte kartki: Tomasz Sambor – Arkadiusz Jędrych, Kamil Tomas

Concordia Elbląg: Hieronim Zoch – Mateusz Bogdanowicz, Szymon Sadowski, Michał Lepczak, Tomasz Sambor – Tomasz Wiercioch, Radosław Stępień, Michał Kiełtyka (’76 Mateusz Szmydt), Damian Szuprytowski(’78 Adrian Korzeniewski) – Jakub Zejglic, Łukasz Nadolny (’82 Bartosz Drewek)

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan – Michał Kucharski, Arkadiusz Jędrych, Daniel Kokosiński, Artur Januszewski – Dawid Duda, Przemysław Sztybrych (’59 Adrian Paluchowski), Marcin Rackiewicz (’72 Maksymilian Banaszewski), Krzysztof Kopciński, Kamil Tomas – Paweł Bylak(’77 Mateusz Majewski)

Źródło fot.: TVP Olsztyn / moment zdobycia gola