Drugi z rzędu mecz Znicza na zero

Po raz drugi z rzędu Znicz Pruszków zakończył mecz ligowy bezbramkowym remisem. Tym razem na własnym stadionie zdołał wywalczyć punkt z Wigrami Suwałki.

Przed tygodniem w Tarnowie pruszkowianie zremisowali 0:0 z Unią. Tamten wynik można uznać za sukces, zważywszy na miejsce zajmowane przez zespół „Jaskółek”. Na własnym boisku jednak z Wigrami Suwałki Znicz powinien wygrać, jeśli myśli o awansie do I ligi. Niestety znów zabrakło goli, co skutkuje podziałem punktów.

Piłkarze z Pruszkowa powinni szybko wziąć się w garść, ponieważ już w środę na własnym stadionie zagrają o kolejne punkty II ligi. Tym razem rywal będzie trudniejszy – Radomiak Radom, który plasuje się w górnej części tabeli. Początek meczu o godz. 19.00.

Znicz Pruszków – Wigry Suwałki 0:0
Żółte kartki: Arkadiusz Jędrych (’64), Przemysław Sztybrych (’86) – Patryk Gondek (’52), Krystian Słowicki (’57)
Czerwone kartki: Aleksandre Kotoian (’31)

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan – Artur Januszewski, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk (’73 Marcin Rackiewicz), Daniel Kokosiński – Maksymilian Banaszewski (’82 Łukasz Sierociński), Dawid Duda, Michał Kucharski, Przemysław Sztybrych, Mariusz Zawodziński (’46 Krzysztof Kopciński) – Paweł Bylak (’46 Adrian Paluchowski)

Wigry Suwałki: Karol Salik – Adrian Karankiewicz, Aleksandre Kotoian, Maciej Kisiel, Patryk Gondek (’90 Tomasz Tuttas) – Paweł Grudziński (’90 Paweł Omilianowicz), Krystian Słowicki, Adam Pomian (’89 Robert Wesołowski), Łukasz Sołowiej – Kamil Lauryn, Jakub Cesarek