Boisko w Pruszkowie zdobyte przez Garbarnię

Niestety Znicz Pruszków zaliczył porażkę w meczu 5. kolejki II ligi piłkarskiej. Lepsza okazała się Garbarnia Kraków wygrywając 2:1.

Pierwsza bramka padła już w 5. minucie, a na listę strzelców wpisał się zawodnik gości Kamil Rado. Po pierwszej połowie był remis za sprawą gola zdobytego przez Daniela Kokosińskiego w 17. minucie.

Ostatecznie trzy punkty zdobyła Garbarnia. W 65. minucie wynik spotkania ustalił Mateusz Broź.

Piątkowa porażka Znicza jest pierwszą w tym sezonie na własnym boisku i, co gorsza, drugą z rzędu. Przed tygodniem w Tarnobrzegu żółto-czerwoni ulegli 0:1 Siarce.

Mecz Znicza z Garbarnią zapoczątkował 5. kolejkę II ligi grupy wschodniej. Inne spotkania odbędą się w sobotę i niedzielę.

W 6. kolejce rywalem Znicza będzie Unia Tarnów.

Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 1:2
Bramki: Daniel Kokosiński (’17) – Kamil Rado (’5), Mateusz Broź (’65)
Kartki żółte: Arkadiusz Ryś (’66), Bartłomiej Piszczek (’73), Mateusz Broź (’88)

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan – Artur Januszewski, Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk (’69 Dawid Duda), Daniel Kokosiński – Krzysztof Kopciński, Michał Kucharski, Przemysław Sztybrych, Kamil Tomas (’83 Maks Banaszewski), Mariusz Zawodziński – Daniel Kraska (’78 Paweł Bylak)

Garbarnia Kraków: Robert Widawski – Arkadiusz Ryś, Marcin Pluta, Krzysztof Kalemba, Bartłomiej Piszczek – Sebastian Leszczak (’67 Mariusz Stokłosa), Tomasz Metz, Mateusz Bróz, Ifeanyi Uwakwe – Kamil Rado (’80 Ifeanyi Nwachukwu), Marcin Siedlarz (’74 Piotr Wajda)

Źródło fot.: Znicz Pruszków