Porażka Znicza i bolesna kontuzja

W czwartym meczu obecnego sezonu II ligi piłkarskiej Znicz Pruszków doznał pierwszej porażki. W Tarnobrzegu przegrał z Siarką 0:1. Na domiar złego jeden z piłkarzy nabawił się bolesnej kontuzji.

Znicz po trzech kolejkach miał na koncie dwa zwycięstwa i jeden remis. Na kolejne spotkanie pruszkowianie pojechali do Tarnobrzega, gdzie zmierzyli się z piłkarzami Siarki.

Żółto-czerwoni bramkę stracili już w trzeciej minucie. Po zamieszaniu w polu karnym i błędach obrońców Znicza gola z bliskiej odległości strzelił Mateusz Janiec. Jak się okazało była to jedyna bramka meczu mimo, że goście mieli przewagę przez większość spotkania.

Czarę goryczy dodaje fakt, że z powodu groźnej i bolesnej kontuzji w 62. minucie boisko musiał opuścić Michał Chrabąszcz. Obrońca Znicza złamał obojczyk, co eliminuje go z gry na wiele tygodni.

Po porażce z Siarką pruszkowianie spadli na 6. miejsce w tabeli. W kolejnym meczu na własnym boisku podejmą przedostatnią w tabeli Garbarnię Kraków. Mecz odbędzie się w piątek 31 sierpnia o godz. 19.00.

Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 1:0
Bramka: Mateusz Janiec (’3)

Skład Znicza:
Paweł Pazdan – Michał Chrabąszcz (’62 Dawid Duda), Arkadiusz Jędrych, Norbert Jędrzejczyk, Michał Kucharski – Krzysztof Kopciński, Przemysław Sztybrych, Artur Januszewski, Kamil Tomas (’46 Maksymilian Banaszewski), Mariusz Zawodziński – Daniel Kraska (’65 Paweł Bylak)

Źródło fot.: Miejska Telewizja Tarnobrzeg / Moment zdobycia gola