Drugi mecz Znicza bez porażki

Po zwycięstwie na inaugurację sezonu, tym razem piłkarze Znicza zremisowali z Wisłą Płock 0:0. W obu spotkaniach pruszkowianie nie stracili bramki.

W środowym spotkaniu przeważali gospodarze. Jedynie pod koniec spotkania gra była bardziej wyrównana. Wobec tego cieszy remis Znicza wywieziony z trudnego terenu.

Mecz odbył się bez udziału publiczności. Powodem jest kara nałożona przez PZPN na gospodarzy za zachowanie ich kibiców w meczu z Zawiszą Bydgoszcz w ubiegłym sezonie.

W pierwszym meczu Znicz pokonał Świt Nowy Dwór 1:0. W 3. kolejce żółto-czerwoni podejmą Resovię Rzeszów. Mecz odbędzie się w sobotę o godz. 17.00 w Pruszkowie.

Wisła Płock – Znicz Pruszków 0:0
Żółte kartki: Janusz Dziedzic (’42), Łukasz Nadolski (’68) – Przemysław Sztybrych (’61)

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin – Rafał Zembrowski, Łukasz Nadolski, Paweł Magdoń, Marko Radić – Fabian Hiszpański (’70 Daniel Mitura), Jacek Góralski, Bartłomiej Sielewski (’71 Damian Adamczyk), Mosart Alves De Camargo, Łukasz Sekulski (’60 Tomasz Grudzień) – Janusz Dziedzic

Znicz Pruszków: Paweł Pazdan – Michał Chrabąszcz, Daniel Kokosiński, Arkadiusz Jędrych, Michał Kucharski – Norbert Jędrzejczyk, Przemysław Sztybrych, Marcin Rackiewicz (’80 Dawid Duda), Mariusz Zawodziński, Daniel Kraska (’63 Daniel Nawrocki) – Adrian Paluchowski (’52 Paweł Bylak)

Źródło fot.: Portal Płock