Znicz remisuje w emocjonującym meczu

Piłkarze Znicza zremisowali na wyjeździe z Legionovią 2:2. Jeden punkt zapewnili sobie dopiero w końcówce.

Mecz 21. kolejki II ligi miał dwa oblicza. W pierwszej odsłonie przeważali gospodarze. To oni zdobyli dwie bramki po uderzeniach Marcina Stańczyka i Adama Czerkasa. Po zmianie stron szybko kontaktową bramkę zdobył Maksymilian Banaszewski. Wynik w 84. minucie ustalił Artur Januszewski.

W kolejną sobotę, 29 marca o godz. 18.00 Znicz podejmie Olimpię Zambrów.

Legionovia Legionowo – Znicz Pruszków 2:2
Bramki: Marcin Stańczyk (’32), Adam Czerkas (’39) – Maksymilian Banaszewski (’46), Artur Januszewski (’84)
Żółte kartki: Paweł Broniszewski, Adam Czerkas – Artur Januszewski, Igor Biedrzycki

Legionovia: Mateusz Matracki – Maciej Goliński, Marek Lendzion, Piotr Gurzęda, Mateusz Pielak – Antonio Calderon (’63 Konrad Karaszewski), Paweł Tomczyk, Paweł Broniszewski, Dawid Ryndak, Marcin Stańczyk (’89 Kamil Tlaga)- Adam Czerkas (’71 Paweł Wolski)
Znicz: Paweł Pazdan – Michał Kucharski, Andrzej Niewulis, Igor Biedrzycki, Marcin Bochenek – Artur Januszewski, Sebastian Olczak (’77 Daniel Nawrocki), Maksymilian Banaszewski, Maciej Machalski (’68 Michał Zapaśnik), Marcin Rackiewicz (’61 Krzysztof Kopciński) – Adrian Paluchowski

Źródło fot.: Znicz Pruszków