Efektowne mistrzostwa świata w Pruszkowie

W marcu przyszłego roku w pruszkowskim welodromie kolarskim odbędą się Mistrzostwa Świata Halowych Modeli Akrobacyjnych. Będzie to bardzo efektowne widowisko.

Mistrzostwa świata organizuje Bemowskie Centrum Kultury. Tam odbędzie się w Amfiteatrze Bemowo. Na terenie dzielnicy nie ma jednak właściwej dla tego typu zawodów hali. Rywalizacja odbędzie się więc w Pruszkowie w wysokiej BGŻ Arenie.

Zawody potrwają od 14 do 21 marca przyszłego roku. Rywalizacja toczyć się będzie w kilku konkurencjach wśród juniorów i seniorów. Najciekawiej zapowiadają się akrobacje do rytmów muzyki. Na mistrzostwa już zapowiedziało się prawie 60 pilotów z całego świata, m.in. z USA, Kanady, Japonii i Chin.

Źródło fot.: Fanpage mistrzostw świata na Facebooku

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa
Pruszków świadkiem rekordu Polski? Pruszków świadkiem rekordu Polski?
Kolejne sukcesy na pruszkowskim torze Kolejne sukcesy na pruszkowskim torze
Trwa Grand Prix Polski w kolarstwie torowym Trwa Grand Prix Polski w kolarstwie torowym

Jedna Odpowiedź

  1. Zapraszam serdecznie! Byłem w tym roku i żałuję że dopiero na koniec. Dla kogoś, kto ma pojęcie o awiacji czy aerodynamice – obowiązkowy punkt. To, co pokazują mistrzowie przeczy prawom aerodynamiki (za wyjątkiem ciągu śmigła). Niezdecydowanym polecam filmy reklamowe na YT. Zaznaczam, że w rzeczywistości jest 10 razy efektowniej!
    Szkoda tylko, że na tą stronę tak mało ludzi zagląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.