Narodowy Dzień Sportu również w Pruszkowie

W sobotę 14 czerwca w całym kraju zorganizowane zostaną imprezy z okazji Narodowego Dnia Sportu. Jednym z głównych wydarzeń będzie otwarty trening na pruszkowskiej BGŻ Arenie.

Narodowy Dzień Sportu to inicjatywa fundacji Zwalcz Nudę, w którą włączyło się Ministerstwo Sportu i Turystyki. Będzie to druga edycja imprezy.

W sobotę w wielu miastach w Polsce odbędą się wydarzenia promujące uprawianie sportu i aktywny tryb życia. Pojawi się mnóstwo okazji do bezpłatnych treningów i wejść na obiekty sportowe. Do akcji włączył się m.in. Polski Związek Kolarski, który organizuje otwarte treningi z Zenonem Jaskółą. Gdzie? Oczywiście na najlepszym w Polsce torze w Pruszkowie.

Zenon Jaskóła to srebrny medalista olimpijski z Seulu w 1988 roku, wicemistrz świata z 1989 roku oraz zdobywca trzeciego miejsca na najsłynniejszym wyścigu kolarskim Tour de France w 1993 roku.

Godzinne treningi ze słynnym kolarzem odbędą się w godz. 10.00 – 13.00 w 20-osobowych grupach. Organizatorzy zapewniają rowery z tzw. ostrym kołem oraz kaski. Wymagają jedynie butów sportowych. Na treningi należy zapisywać się do 12 czerwca pisząc na adres e-mail: marketing@pzkol.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło fot.: bgz.pl

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Efektowne mistrzostwa świata w Pruszkowie Efektowne mistrzostwa świata w Pruszkowie
Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa
Pruszków świadkiem rekordu Polski? Pruszków świadkiem rekordu Polski?
Kolejne sukcesy na pruszkowskim torze Kolejne sukcesy na pruszkowskim torze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.