Niesforni pacjenci w przychodni przy ul. Drzymały

„Proszę nie załatwiać swoich potrzeb fizjologicznych w kącie na terakotę!!!” – napis takiej treści jedna z naszych czytelniczek zauważyła w toalecie w przychodni przy ul. Drzymały w Pruszkowie.

Zdjęcie obrazujące kartkę z powyższym komunikatem przesłała nam pani Teresa (patrz poniżej). Prośba o kulturę wisi w toalecie na drugim piętrze. Pomieszczenie to należy do poradni rehabilitacyjnej.

Można domyślać się, że nie wisi ona sobie od tak, ale ma swoją genezę w zachowaniu niektórych „pacjentów”. Niestety nie udało nam się dowiedzieć nic więcej.

Wiadomo, że od pewnego czasu wszystkie toalety w przychodni przy ul. Drzymały są zamknięte. Każdy pacjent może z nich skorzystać, ale po uprzednim wzięciu klucza z konkretnej poradni. Tym bardziej dziwi wywieszenie takiej kartki. Być może nieprzyjemnych incydentów było więcej. Tego możemy się jednak tylko domyślać.

Źródło fot.: czytelniczka Teresa

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Problem na kąpielisku, który zostanie usunięty Problem na kąpielisku, który zostanie usunięty
Śnieg ze ścieżek rowerowych za miasto Śnieg ze ścieżek rowerowych za miasto
Nieodśnieżone ścieżki rowerowe Nieodśnieżone ścieżki rowerowe
Seria włamań na pruszkowskiej Ostoi Seria włamań na pruszkowskiej Ostoi

Jedna Odpowiedź

  1. i może w zamykaniu publicznych toalet tkwi sedno sprawy, kto to wymyślił?? czasami ciężko znaleźć osobę na piętrze, czasem pewnie nie można przeszkadzać i trzeba czekać, a potrzeby naglą, szczególnie w przychodni gdzie przychodzą często ludzie chorzy, z grypami żołądkowymi itd..

    nikt normalny przecież z własnej woli nie załatwi się do kąta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.