Przełamanie Liderek w walce o I ligę

PTS Lider odniósł wyczekiwane zwycięstwo w rywalizacji w finale strefy mazowieckiej II ligi. Pruszkowianki pokonały rywalki z Torunia 95:66.

Mecz odbył się w Pruszkowie w piątkowy wieczór. Gospodynie nie miały z rywalkami większych problemów. Liderki objęły prowadzenie na początku spotkania i doprowadziły bezpieczny wynik do końca.

Zwycięstwo Lidera nad Katarzynkami było pierwszym od trzech spotkań. Dzięki niemu pruszkowianki pozostają w grze o awans do I ligi.

Przed podopiecznymi Jacka Rybczyńskiego jeszcze dwa mecze na tym etapie sezonu. W ostatni dzień lutego pojadą do Bydgoszczy na mecz z MUKS Supravis. W Pruszkowie rywalki wygrały 59:53.

Lider – UMK Katarzynki Toruń 95:66 (23:14, 34:10, 18:20, 20:22)
Lider: Klaudia Babecka 19, Katarzyna Agnieszczak 16, Maja Stachura 14, Daria Doga 13, Jolanta Nowocin 13, Kamila Petryka 9, Agata Pacuszka 6, Magda Dżbik 4, Agata Bobrowska 1, Katarzyna Dąbrowska 0
Katarzynki: Roksana Płonka 22, Kaja Darnikowska 17, Marta Wieczyńska 15, Julia Kućko 7, Karolina Zając 5, Dominika Cicha 0, Paulina Federewicz 0, Agnieszka Łapacz 0, Daria Ulawska 0, Natalia Zapała 0

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Znów porażka Liderek Znów porażka Liderek
Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw! Znicz Basket kontynuuje serię zwycięstw!
Pierwsza w sezonie porażka Lidera Pierwsza w sezonie porażka Lidera
Znicz Basket rozbił Astorię Znicz Basket rozbił Astorię

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.