Otwarcie fragmentu „małej obwodnicy”

W poniedziałek zostanie udostępniony dla ruchu wyremontowany odcinek ul. Przejazdowej w Pruszkowie. To fragment „małej obwodnicy” miasta.

Fragment, o którym mowa, to odcinek od mostu na Utracie do skrzyżowania z ul. Promyka. Drogę tę zamknięto w połowie lipca. Na zlecenie miasta firma Stanska zbudowała nowy most, położyła nową nawierzchnię na jezdni oraz wytyczyła ciąg pieszo-rowerowy. Poza tym zainstalowano nowe oświetlenie.

Udostępnienie odcinka dla ruchu z tygodniowym opóźnieniem nastąpi 8 grudnia o godz. 11.00. Godzinę wcześniej odbędzie się uroczyste otwarcie, którego w tego typu przypadkach nigdy nie może zabraknąć.

Ulica Przejazdowa to fragment „małej obwodnicy” Pruszkowa. Składają się na nią także część ul. Żbikowskiej od mostu nad Utratą w stronę wjazdu na autostradę A2, fragment ul. 36 PP Legii Akademickiej oraz ul. Przyszłości, która biegnie w Parzniewie do al. Wojska Polskiego.

Do całkowitej modernizacji „małej obwodnicy” pozostanie jeszcze fragment ul. Przejazdowej pomiędzy ul. Promyka i ul. Południową.

Źródło fot.: Urząd Miasta Pruszkowa

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Linie nr 4 i 5 będą połączone? Linie nr 4 i 5 będą połączone?
Wyłączenia prądu na Gąsinie i w Brwinowie Wyłączenia prądu na Gąsinie i w Brwinowie
Bez prądu w Pruszkowie i Brwinowie Bez prądu w Pruszkowie i Brwinowie
Linia nr 5 bezpłatna dla wybranych Linia nr 5 bezpłatna dla wybranych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.