Znicz Basket bez problemu ograł rywala

MKS Znicz Basket pewnie pokonał Zagłębie Sosnowiec 95:79 w meczu 9. kolejki I ligi. Pruszkowianie są aktualnie w strefie play-off.

Podopieczni Michała Spychały pewnie prowadzili przez całe spotkanie. Już od pierwszych minut rozpoczęli budowanie przewagi, która w drugiej kwarcie wynosiła 17 punktów. W ostatnich dziesięciu minutach gospodarze spuścili z tonu, przez co Zagłębie odrobiło nieco straty.

Na kolejne spotkanie Znicz Basket jedzie do Siedlec. Tam zmierzy się z przedostatnim w tabeli SKK. Mecz odbędzie się 29 listopada o godz. 18.00.

Znicz Basket Pruszków – Zagłębie Sosnowiec 95:79 (23:15, 29:19, 24:19, 19:26)
Znicz Basket: Kowalewski 27, Linowski 21, Hybiak 15, Put 13, Czosnowski 7, Tokarski 7, Kaczmarzyk 3, Tarczyk 2, Bonarek 0, Janiak 0, Janik 0, Jaśkiewicz 0
Zagłębie: Bogdanowicz 20, Piechowicz 20, Kosiński 15, Mordzak 10, Nowerski 6, Gospodarek 3, Przyborowski 3, Sadło 2, Wójciak 0

Źródło fot.: MZOS Pruszków