Minimalna porażka koszykarzy na wyjeździe

W wyjazdowym meczu 8. kolejki koszykarskiej I ligi MKS Znicz Basket przegrał w Stargardzie Szczecińskim ze Spójnią 68:72. Pierwsza w tym sezonie wygrana na obcym terenie była blisko.

Pierwsza połowa, mimo że wygrana przez gospodarzy, była bardzo wyrównana. W trzeciej kwarcie przeważała Spójnia, ale strata Znicza Basket nie powiększała się. Co więcej, w ostatniej części gry pojawiła się nawet szansa na zwycięstwo. Niestety w samej końcówce pruszkowianom zabrakło jednego przechwytu. Spójnia zdobyła dwa punkty i wygrała cały mecz 72:68.

Kolejnym rywalem podopiecznych Michała Spychały będą zawodnicy Zagłębia Sosnowiec. To drużyna z dolnej części tabeli. Mecz odbędzie się w Pruszkowie 23 listopada o godz. 17.00.

Spójnia Stargard Szczeciński – Znicz Basket Pruszków 72:68 (17:14, 18:15, 18:17, 19:22)
Spójnia: Bigus 20, Pluta 19, Soczewski 12, Żytko 10, Stokłosa 6, Paweł Bodych 3, Mieczkowski 2, Łukasz Bodych 0, Kasprzak 0, Wróblewski 0
Znicz Basket: Kaczmarzyk 23, Kowalewski 11, Linowski 11, Put 11, Czosnowski 4, Janik 4, Hybiak 2, Tokarski 2, Jaśkiewicz 0