„Ognioodporni” w św. Józefie

W parafii św. Józefa w Pruszkowie będzie można obejrzeć film „Ognioodporni”. Pierwszy seans już 8 listopada.

„Ognioodporni” to film, który powinna zobaczyć młodzież oraz małżeństwa w każdy wieku i z każdym stażem. To lekcja odbudowywania małżeństwa i odkrycia prawdziwego fundamentu, na którym małżeństwo powinno się budować.

Film opowiada o małżeństwie, które przechodzi poważny kryzys, a jego efektem jest decyzja o rozwodzie. Główny bohater Caleb, strażak, próbuje uratować swoje małżeństwo stosując przez 40 dni zasady z książki podarowanej mu przez ojca. Caleb Holt żyje według porzekadła starego strażaka: nigdy nie porzucaj twojego partnera. To naturalny instynkt podczas pracy w płonących budynkach, natomiast nie jest to już takie oczywiste, jeśli tę zasadę przyszłoby zastosować w małżeństwie. Bo czy można kochać żonę, gdy odrzuca się miłość Boga? Czy własnymi siłami można okazywać miłość drugiej osobie, gdy ta ma już wszystkiego dość? Oglądając ten film można odnaleźć odpowiedź, jak nie dopuścić do „spalenia” małżeństwa.

Możliwość obejrzenia „Ognioodpornych” daje w listopadzie parafia św. Józefa w Pruszkowie, przez trzy kolejne soboty w salce parafialnej. 8 i 15 listopada seans odbędzie się o godz. 16.00, natomiast 22 listopada o godz. 20.00.

Źródło fot.: Internet / kadr z filmu „Ognioodporni”

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Jubileuszowe Dożynki Powiatowe Jubileuszowe Dożynki Powiatowe
Proboszcz wykupił film z licencją Proboszcz wykupił film z licencją
Nowe procesje w Pruszkowie Nowe procesje w Pruszkowie
A.M.F.A. wystawiła widowisko adwentowe A.M.F.A. wystawiła widowisko adwentowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.