Znicz Basket nie potrafi wygrać na wyjeździe

W trzecim wyjazdowym meczu tego sezonu Znicz Basket przegrał trzeci raz. Tym razem w Bydgoszczy uległ Astorii 57:83.

Początek spotkania nie zapowiadał fatalnego finału. W pierwszych minutach to goście dominowali na bydgoskim parkiecie. Astoria szczególnie miała problem z faulami. W drugiej kwarcie gospodarze jednak otrząsnęli się z letargu i jeszcze przed przerwą zdołali wyjść na prowadzenie.

Po zmianie stron w meczu widoczna była już tylko Astoria. Gospodarze skrzętnie wykorzystywali straty Znicza Basket. W ostatniej kwarcie tylko dobili rywali.

Znicz Basket przegrał trzeci mecz z rzędu. W tabeli wypadł poza strefę play-off. Na szósty mecz sezonu pruszkowianie wracają do siebie. 2 listopada podejmą Rosę Radom, która jest oczko niżej w zestawieniu I ligi. Początek meczu o godz. 17.00.

Astoria Bydgoszcz – MKS Znicz Basket Pruszków 83:57 (13:16, 19:11, 25:18, 26:12)
Astoria: Dymała 13, Krzywdziński 13, Obarek 12, Prostak 12, Szyttenholm 11, Laydych 9, Barszczyk 4, Kutta 4, Łucka 3, Frąckiewicz 2, Robak 0
Znicz Basket: Kaczmarzyk 16, Janik 11, Put 7, Kowalewski 7, Czosnowski 6, Tokarski 5, Bonarek 3, Jaśkiewicz 2, Hybiak 0, Tarczyk 0, Linowski 0