WKD, KM i ZTM honorują swoje bilety

Przez nieco ponad miesiąc wszyscy lokalni przewoźnicy będą wzajemnie honorować swoje bilety. Powodem jest remont na linii WKD.

W dniach od 13 października do 16 listopada oba tory Warszawskiej Kolei Dojazdowej, na odcinku Warszawa Zachodnia – Warszawa Śródmieście, będą zamknięte. To wymusza wprowadzenie specjalnego rozkładu jazdy, który będzie szczuplejszy niż standardowy. [czytaj więcej]

Wobec spodziewanych utrudnień, Koleje Mazowieckie oraz Zarząd Transportu Miejskiego na wybranych liniach będą honorować wszystkie bilety WKD. Co ważne, z wzajemnością.

Koleje Mazowieckie uwzględnią bilety WKD na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście zgodnie z określoną strefą czasową patrząc na rozkładowy czas przejazdu. Jeśli podróżny nie ma skasowanego biletu, musi to zrobić u kierownika pociągu.

Szybka Kolej Miejska na linii nr S1 będzie respektować bilety WKD pomiędzy Pruszkowem i Warszawą Śródmieście. Ponadto bilety WKD będzie można wykorzystać na liniach nr S2 i S9 (Warszawa Zachodnia – Warszawa Śródmieście/Centralna), w autobusach linii 127 (Warszawa Włochy – Warszawa Centralna), 158 i 517 (oba Warszawa Zachodnia – Warszawa Śródmieście/Centralna) oraz na całej trasie ZS1, 716, 717.

Warszawska Kolej Dojazdowa odwdzięczy się KM i SKM, ponieważ na linii skierniewickiej wciąż jest prowadzony remont. Bilety Kolei Mazowieckich będą obowiązywały w pociągach WKD pomiędzy Grodziskiem Mazowieckim Radońska i Warszawa Zachodnia, natomiast na odcinku Pruszków – Warszawa Zachodnia pojawi się możliwość przejazdu na ważnym bilecie ZTM.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.