Pociągi niespodzianki w nowym rozkładzie

Koleje Mazowieckie opublikowały już rozkład jazdy, który będzie obowiązywał po wakacjach. Niestety podróżni znów muszą być czujni.

Nowy rozkład jazdy wejdzie w życie 1 września. Został podzielony na dwie części. Według pierwszej z nich pociągi będą kursować do 15 września, potem do 11 października obowiązywać będzie rozkład zmodyfikowany. Obie wersje mają po jednej niespodziance.

W pierwszej połowie września podróżni muszą uważać na pociąg, który będzie jechał w stronę Warszawy. Z Brwinowa wyruszy o godz. 19.26, z Pruszkowa o godz. 19.32, a z Piastowa o 19.36. Pociąg ten przejedzie przez Warszawę Centralną omijając stacje na Ochocie, Śródmieściu, Powiślu oraz Warszawę Stadion.

Po zmianie, w dniach 16 września – 11 października niespodzianką będzie pociąg, który zakończy trasę na stacji Warszawa Zachodnia. Mowa o połączeniu z godz. 19.43 dla Brwinowa, 19.52 dla Pruszkowa i 19.56 dla Piastowa.

Dobrą wiadomością związaną z nowym rozkładem jest fakt, że pociągi nie będą omijały Brwinowa i Milanówka.

Nowe rozkłady Kolei Mazowieckich są dostępne w naszym NIEZBĘDNIKU. Zarząd Transportu Miejskiego nie opublikował jeszcze rozkładu SKM na wrzesień.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich Wzrost cen biletów Kolei Mazowieckich
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.