Teatralnie i muzycznie w „Kamyku”

Wrzesień zapowiada się w Miejskim Ośrodku Kultury „Kamyk” w Pruszkowie teatralnie i muzycznie. Atrakcje zapewnione będą zarówno dla małych, jak i dużych.

W niedzielę 14 września w samo południe Teatr Lalek Igraszka zaprasza w niesamowitą „Podróż za horyzont” z główną bohaterką Małgosią. Dziewczynka z ciekawości postanawia wyruszyć w podróż za horyzont, by zobaczyć co tam się kryje. Od tego pomysłu odwodzi ją jednak nowo poznany złośliwy, lecz mało szkodliwy potworek Ohydal. Odmiennego zdania jest Słoneczna Pani, która udziela Małgosi cennych wskazówek. Aby dostać się za horyzont dziewczynka musi zbudować most z siedmiu kolorów, które musi znaleźć. W wyprawie towarzyszy jej Ohydal, który na początku przeszkadza i utrudnia, jednak po pewnym czasie staje się prawdziwym przyjacielem. „Podróż za horyzont” to opowieść o przyjaźni i o tym, że nie należy oceniać nikogo zbyt pochopnie.

Na spektakl obowiązuje przedsprzedaż biletów do 12 września w MOK. Cena to 5 zł od osoby. Portal Regio-Media objął patronatem medialnym to wydarzenie.

Dwa dni przed spektaklem, czyli w piątek 12 września w Miejskim Ośrodku Kultury wystąpi zespół Vena Valley, pochodzący z Częstochowy. Zespół początkowo kojarzony z nurtem gotyckim obecnie gra klimatyczny, mocny rock. Wstęp na koncert jest wolny. Początek o godz. 18.00.

W ostatnią niedzielę  września szykuje się kolejny koncert. Tym razem w tonie muzyki jazz usłyszymy Włodka Pawlika, pianistę i kompozytora, który ma w swoim dorobku wiele autorskich płyt oraz nagród w prestiżowych konkursach i festiwalach. Liczba miejsc na koncert jest ograniczona, a darmowe wejściówki można odebrać od 22 września do wyczerpania. Początek koncertu 28 września o godz. 16.oo w Miejskim Ośrodku Kultury, przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5 w Pruszkowie.

Źródło fot.: MOK w Pruszkowie

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u
[PATRONAT] Kultura: poranek teatralny [PATRONAT] Kultura: poranek teatralny
[PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski [PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski
Lutowe wydarzenia w MOK-u Lutowe wydarzenia w MOK-u

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.