Trasa linii ZS1 zostanie wydłużona!

Fala krytyki na Zarząd Transportu Miejskiego najwyraźniej przyniosła skutek. Zastępcza linia autobusowa ZS1 zostanie wydłużona.

W maju Zarząd Transportu Miejskiego wprowadził zastępczą linię autobusową ZS1, która kursowała pomiędzy dworcem w Pruszkowie i Dworcem Zachodnim. Było to wsparcie dla zubożonego ruchu kolejowego, który był i jest spowodowany remontem torów dalekobieżnych. 1 lipca nastąpiła istotna zmiana. Linia ZS1 została skrócona do ronda w Piastowie. Jednocześnie Pruszków został pozbawiony pociągów SKM. To wywołało falę krytyki, którą mogliśmy obserwować na portalu Regio-Media oraz na fanpage’u Kolejowy Pruszków na Facebooku.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich podróżujących. Zarząd Transportu Miejskiego poszedł po rozum do głowy. Wszak linia ZS1 nie wróci na bardzo lubianą trasę Pruszków – Warszawa Zachodnia, ale dobrze, że będzie jeździć chociaż do pętli na warszawskim Osiedlu Niedźwiadek. Zmiana nastąpi 5 lipca.

Trasa będzie obowiązywać do 14 lipca. Autobusy będą kursowały codziennie.

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Rozkład SKM okrojony Rozkład SKM okrojony
Zmiany przystankowe na linii ZS1 Zmiany przystankowe na linii ZS1
Dodatkowe pociągi w Sylwestra Dodatkowe pociągi w Sylwestra
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Jedna Odpowiedź

  1. Ale co to zmieni jeden [...] czy on będzie jezdzil do Piastowa czy do Ursusa ludziom dobrze sie wozili tylko do zachodniego i tyle. A teraz do Ursusa i tak prawie nikt nie będzie jezdzil. Idioctwo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.