Kto weźmie udział w debacie?

Przed tygodniem informowaliśmy o debacie przedwyborczej w Brwinowie. Organizatorzy podali nazwiska niektórych uczestników rozmowy.

Niestety nie wszystkie komitety wyborcze podały nazwiska swoich przedstawicieli. Wiadomo, że Ruch Narodowy będzie reprezentował Łukasz Walczak, Europę Plus Twój Ruch Krzysztof Iszkiewicz, z komitetu Polska Razem Jarosława Gowina przyjedzie Paweł Kowal, z Platformy Obywatelskiej Marcin Święcicki, z PSL Grzegorz Benedykciński, a z Partii Zieloni Artur Wieczorek.

Wciąż nie wiadomą jest, czy, a jeśli tak, to kto weźmie udział w debacie z SLD, PiS i Nowej Prawicy Janusza Korwin-Mikkego. Pewne jest, że zabraknie przedstawiciela Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro.

Debata przed wyborami do Europarlamentu odbędzie się w piątek 23 maja o godz. 19.00 w remizie OSP w Brwinowie. Będzie to ostatnia okazja do zapoznania się z programami komitetów wyborczych, ponieważ o północy rozpocznie się cisza przedwyborcza. Organizatorem debaty jest Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Pruszkowskiego.

Głosowanie odbędzie się w najbliższy weekend, w Polsce w niedzielę 25 maja w godz. 7.00 – 21.00. Obywatele Unii Europejskiej wybiorą posłów Parlamentu Europejskiego na pięcioletnią kadencję.

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Nowe szanse przed Brwinowem Nowe szanse przed Brwinowem
Kandydaci po debacie. Wysłuchaj i oceń Kandydaci po debacie. Wysłuchaj i oceń
Nie będzie debaty w Piastowie Nie będzie debaty w Piastowie
Debata wyborcza o Pruszkowie w… Grodzisku Debata wyborcza o Pruszkowie w… Grodzisku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.