Wyraźna porażka koszykarzy w Szczecinie

MKS Znicz Basket uległ w Szczecinie King Wilkom Morskim 62:82. Pruszkowianie zanotowali ósmą porażkę w dwunastym meczu tego sezonu.

Nie wiedzie się w tym sezonie podopiecznym Michała Spychały, szczególnie na obcych parkietach. Za nami dwanaście kolejek. Znicz Basket wygrał tylko cztery razy, zawsze u siebie.

W niedzielny wieczór pruszkowianie zagrali w Szczecinie z tamtejszym zespołem King Wilki Morskie. To drużyna pretendująca do gry w fazie play-off. Niestety każda kwarta kończyła się porażką gości. Jedynie początek był wyrównany. Potem w kolejnych minutach szczecinianie zwiększali przewagę.

Mimo porażki, Znicz Basket utrzymał 10. lokatę w tabeli. W najbliższą sobotę podopieczni Michała Spychały zagrają we własnej hali z MCKiS Termo-Rex SA Jaworzno. Początek o godz. 18.00.

King Wilki Morskie Szczecin – MKS Znicz Basket Pruszków 82:62 (24:16, 21:18, 18:12, 19:16)

Wilki Morskie: Flieger 15, Mróz 13, Kowalczuk 11, Kuśmieruk 10, Koziorowicz 8, Pluta 7, Bojko 5, Trela 4, Knowa 4, Majcherek 3, Nowacki 2, Balcerek 0.

Znicz Basket: Put 11, Aleksandrowicz 11, Wojtyński 9, Kulikowski 8, Malewski 8, Czosnowski 6, Linowski 5, Mieczkowski 3, Lewandowski 1, Janik 0

Źródło fot.: King Wilki Morskie Szczecin