Koszykarze wciąż bez wyjazdowego zwycięstwa

W trzecim tegorocznym meczu wyjazdowym koszykarze Znicza Basket ponieśli trzecią porażkę. Tym razem w Lublinie ulegli Wikanie Start 55:76.

Najsłabsza w wykonaniu pruszkowian była pierwsza kwarta, w której stracili aż 27 punktów. W kolejnych minutach gospodarze powiększali przewagę, aż do końcowego wyniku 76:55.

W drużynie Znicza Basket najlepiej punktował Przemysław Lewandowski – zdobywca 15 punktów. W ekipie miejscowej brylował Patryk Pełka, który rzucił 13 „oczek”, ale miał stuprocentową skuteczność w rzutach za 2 pkt.

Niestety Znicz Basket w tym sezonie przegrywa wszystko poza własną halą. Kolejnego rywala przyjmie u siebie. Będzie nim AZS Politechnika Big Plus Poznań. Spotkanie zaplanowano na 26 października o godz. 18.00.

MKS Wikana Start S.A. Lublin – MKS Znicz Basket Pruszków 76:55 (27:18, 15:13, 17:10, 17:14)

Start: Pełka 13, Wilczek 13, Michalski 12, Szymański 10, Czujkowski 10, Kaczmarski 7, Kowalski 4, Szawarski 4, Mordzak 3, Wiśniewski 0, Hałas 0
Znicz Basket: Lewandowski 15, Aleksandrowicz 9, Linowski 8, Matuszewski 7, Wojtyński 7, Kulikowski 5, Mieczkowski 4, Czosnowski0, Fijałkowski 0, Wierzchowski 0

Źródło fot.: Znicz Basket Pruszków