Listopadowa propozycja „Kamyka”

Miejski Ośrodek Kultury „Kamyk” w Pruszkowie przygotował ciekawą ofertę na listopad. Zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie.

W piątek 8 listopada odbędzie się koncert zespołu East Earth Band. Jest to propozycja dla miłośników bluesa. Zespół ten specjalizuje się w tzw. power bluesie. W swoim repertuarze ma zarówno standardy bluesowe, takie jak „Good Morning Blues” i „Thrill is Gone”, jak i kompozycje własnego autorstwa. W skład zespołu wchodzą doświadczeni muzycy grający m.in. z Grzegorzem Markowskim, czy Marylą Rodowicz. Koncert rozpocznie się o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Kolejna propozycja skierowana jest do dzieci. W niedzielę 17 listopada w samo południe rozpocznie się poranek teatralny w wykonaniu Teatru na Walizkach. Przedstawienie nosi tytuł ,,GALIMATIAS, czyli KO(S)MICZNA POMYŁKA”. Widzowie będą mogli obejrzeć m.in. przygody ze złośliwą muchą, pokaz kręcenia olbrzymich rzeźb balonowych oraz walizkę tajemniczo zatrzymującą się w powietrzu. Nie zabraknie również tytułowej magii i odpowiedzi na różne nurtujące pytania z magią w roli głównej, m.in. Gdzie znikają chustki? oraz Czy magik ma tylko dwie ręce?. Przedstawienie jest biletowane. Wejściówki w cenie 5 zł można kupować w przedsprzedaży do 15 listopada w MOKu.

Patronem medialnym spektaklu został portal Regio-Media.

Miejski Ośrodek Kultury ma również propozycję dla dorosłych. 30 listopada zorganizowana zostanie zabawa andrzejkowa. Oprawą muzyczną i prowadzeniem imprezy zajmie się Andrzej Kakietek. Wstęp kosztuje 20 zł od osoby, a bilety można nabyć w przedsprzedaży do 28 listopada.

Źródło fot.: MOK „Kamyk”

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u
[PATRONAT] Kultura: poranek teatralny [PATRONAT] Kultura: poranek teatralny
[PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski [PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski
Lutowe wydarzenia w MOK-u Lutowe wydarzenia w MOK-u

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.