Spotkanie z autorką książki o Annie German

We wtorek w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie mieliśmy okazję posłuchać opowieści wybitnej pisarki Marioli Pryzwan. Ma ona na swoim koncie kilkanaście książek o aktorach, poetach, piosenkarzach. Byli to m. in. Zbigniew Cybulski, Anna Jantar i Anna German. I właśnie o tej ostatniej autorka opowiedziała nam w Pruszkowie.

Zafascynowana postacią Anny German napisała o niej książkę, w której są wypowiedzi piosenkarki, listy, dokumenty i fotografie. Podczas spotkania wybitna biografka interesująco opowiadała o dzieciństwie, młodości, karierze i życiu prywatnym piosenkarki.

- Niezwykle wrażliwa, inteligentna, utalentowana, mój ideał człowieka, anioł polskiej piosenki – tak określiła artystkę  Mariola Pryzwan.

Ciekawym dopełnieniem wypowiedzi autorki były zdjęcia i nagrania dźwiękowe, dzięki którym goście mogli usłyszeć fragmenty wywiadu przeprowadzonego z Anną German oraz piosenka artystki „Jesteś moją miłością”.

Dzięki takiemu spotkaniu mieliśmy okazję bliżej poznać jedną z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady lat 60 i 70. Można również było zakupić książkę Marioli Pryzwan „Anna German o sobie”. Na zakończenie spotkania goście chętnie prosili o autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Efektowna wystawa obrazów Efektowna wystawa obrazów
Niedzielny Dzień Rodziny Niedzielny Dzień Rodziny
Marcowy Salon Poezji z aktorskimi gwiazdami Marcowy Salon Poezji z aktorskimi gwiazdami
Plenerowe imprezy sylwestrowe Plenerowe imprezy sylwestrowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.