WKD potwierdza: więcej przejść nie będzie

Mieszkańcy Osiedla Staszica w Pruszkowie nie mają co liczyć na kolejne przejścia przez problematyczny tor, który dzieli blokowisko. WKD nie planuje budowy kolejnych przepraw.

Od kilku dni mieszkańcy pruszkowskiego Osiedla Staszica mają ułatwione przejście przez tor, który dzieli blokowisko na dwie części. Jego zarządca, Warszawska Kolej Dojazdowa, zakończył budowę dwóch przepraw.

Pojawia się wiele głosów wzywających do powstania kolejnych przejść, gdyż obecna ilość jest niewystarczająca. Na to jednak nie można liczyć.  Co więcej, spółka przy jednym z dzikich przepraw postawiła barierki z zakazem przejścia.

- Aktualnie nie planujemy budowy kolejnych tego typu obiektów – rozwiał nadzieje Krzysztof Kulesza, rzecznik prasowy WKD.

Mieszkańcy zgłaszają potrzebę utworzenia przejścia na wysokości ul. Dobrej i w miejscu dawnego przejścia przy pętli autobusowej. WKD zbudowała jedynie przeprawę przy skrzyżowaniu ul. Plantowej z Jasną oraz w pobliżu sygnalizacji świetlnej przy wejściu głównym na teren Szkoły Podstawowej nr 2.

Źródło fot.: Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Znowu padło WKD Znowu padło WKD
WKD miała opóźnienia WKD miała opóźnienia
Kolejny film dla dzieci w Pruszkowie Kolejny film dla dzieci w Pruszkowie
Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień Paraliż kolejowy, 3 godz. opóźnień

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.