„Po prostu dziecko”: to więcej niż teatr

W piątek 5 kwietnia odbyła się premiera widowiska „Po prostu dziecko” w wykonaniu grupy A.M.F.A. Zebrani widzowie mogli zobaczyć coś więcej niż przedstawienie teatralne.

Spektakl „Po prostu dziecko” jest oparty na książce Michela Quoista „Rozmowy o miłości”. Porusza trudne tematy, a w obecnych czasach kontrowersyjne – in vitro, aborcja, sytuacja dziecka w rozbitej rodzinie.

Przedstawione przez zespół A.M.F.A. widowisko zmusza do refleksji. To nie jest klasyczna sztuka z fabułą, z akcją. Tu każde wypowiedziane słowo ma służyć zgłębieniu dotkniętej problematyki.

We właściwym przeżyciu sztuki pomaga idealnie dobrana muzyka oraz efekty świetlne. Przedstawienie dynamizują obrazy emitowane w tle sceny.

Kto nie był w piątek, jeszcze nic nie stracił. Kolejne przedstawienia odbędą się 6, 12, 13, 26 i 27 kwietnia, zawsze o godz. 20.00. Organizatorzy zapraszają do salki przy kościele św. Józefa Oblubieńca NMP (wejście od strony Gimnazjum nr 1).

Zobacz zdjęcia z premiery w naszym serwisie GALERIA

Źródło fot.: Regio-Media.pl

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

„Ognioodporni” w św. Józefie „Ognioodporni” w św. Józefie
Jubileuszowe Dożynki Powiatowe Jubileuszowe Dożynki Powiatowe
Proboszcz wykupił film z licencją Proboszcz wykupił film z licencją
Nowe procesje w Pruszkowie Nowe procesje w Pruszkowie

2 Odpowiedzi

  1. Spektakl bardzo ciekawy, poruszający bieżące, niezmiernie ważne kwestie życiowe. Zmusza do przemyśleń na temat DZIECKA, kim jest i kim powinno być nie tylko dla rodziców mających dzieci, ale i dla przyszłych rodziców. Ten spektakl to można powiedzieć świat oczami dziecka. Możemy uzmysłowić sobie co może czuć DZIECKO.
    Spektakl porusza tak ważne kwestie w bardzo profesjonalny sposób, ta gra amatorskich aktorów, muzyka, światło i narracja … rewelacja.

    Polecam gorąco. Kto nie był jeszcze ma szansę:)

Odnośniki:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.