Region zagra dla WOŚP

Osiem sztabów we wszystkich czterech gminach zorganizowało się, aby zbierać pieniądze na cele wyznaczone przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Najwięcej atrakcji przygotował Ośrodek Kultury w Brwinowie.

Tegoroczny, 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 stycznia. Tym razem organizacja Jurka Owsiaka chce zebrać pieniądze na ratowanie życia dzieci oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów.

Jako jedyny imprezę plenerową zorganizuje Ośrodek Kultury w Brwinowie. Na rynku od godz. 16.30 grać będą Redroom, Nocton, Mniejsze Zło i Otherside. O godz. 18.00 rozpocznie się licytacja fantów. Wśród nich m.in. koszulka Legii Warszawa z podpisami piłkarzy (na zdjęciu), zestawy upominków od starosty pruszkowskiego Elżbiety Smolińskiej, karta płatnicza prepaid banku PKO, obraz olejny Marii Rogińskiej, czy dwa podwójne bilety na koncert ostatkowy w siedzibie zespołu „Mazowsze” w Otrębusach. Impreza zakończy się „Światełkiem do nieba” o godz. 20.00.

Dużo atrakcji przygotowały też inne sztaby. W Pruszkowie imprezy organizują szkoły: „dwójka” i „dziesiątka” oraz zespół szkół przy ul. Gomulińskiego i „Budowlanka” przy ul. Promyka. W Piastowie zbiórkę organizuje Hufiec ZHP, w Komorowie zespół szkół im. Marii Dąbrowskiej a w Nowej Wsi Zespół Szkolno-Przedszkolny przy ul. Głównej.

Oczywiście we wszystkich gminach od rana będą kwestować wolontariusze.

Źródło fot.: UMiG Brwinów

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u
[PATRONAT] Kultura: poranek teatralny [PATRONAT] Kultura: poranek teatralny
[PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski [PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski
Lutowe wydarzenia w MOK-u Lutowe wydarzenia w MOK-u

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.