Wygrana Znicza Basket po dogrywce

Koszykarze Znicza Basket pokonali NETO PTG Sokół Łańcut 93:89. Do zwycięstwa potrzebna jednak była dogrywka.

Pierwsza połowa meczu należała do gospodarzy, którzy wygrali ją 42:37. W drugiej części gry przyjezdni odrobili straty, a dzięki rzutowi za trzy punkty Tomasza Fortuny wywalczyli dogrywkę. Ta zakończyła się czterema rzutami technicznymi Przemysława Szymańskiego, który w cały spotkaniu zdobył 23 punkty.

Kolejnym rywalem Znicza Basket, również we własnej hali, będzie MKS Dąbrowa Górnicza. Mecz zaplanowano na piątek 14 grudnia o godz. 19.00.

Znicz Basket Pruszków – NETO PTG Sokół Łańcut 93:89 (22:20, 20:17, 21:24, 19:21, d. 11:7)

Znicz Basket: Szymański 23, Suliński 18, Matuszewski 17, Bonarek 15, Aleksandrowicz 8, Pisarczyk 6, Kwiatkowski 3, Malitka 3, Czosnowski 0
Sokół: Fortuna 17, Klima 15, Baran 14, Dubiel 14, Młynarski 11, Gawrzydek 8, Hałas 8, Pieloch 2, Balawender 0