PLKK: Liderki wygrały w Gdyni

Kiedyś ten wynik by dziwił, ale w obecnym sezonie zespół koszykarek z Gdyni jest dla Liderek do ogrania. Pruszkowianki wygrały na wyjeździe z Centrum Wzgórze 62:55.

Najdobitniej o przewadze przyjezdnych można było przekonać się już po pierwszej kwarcie, wygranej przez Matizol Lider 19:9. W następnych minutach pruszkowianki kontrolowały przebieg spotkania łapiąc niegroźne zadyszki w drugiej i czwartej ćwiartce.

Zespół Matizolu Lidera Pruszków kontynuuje serię zwycięstw. Była to już piąta wygrana z rzędu.

W najbliższej kolejce Liderki podejmą na własnym terenie koszykarki z Torunia. Zespół Energii jest w tabeli bezpośrednim sąsiadem naszej drużyny. Spotkanie zaplanowano na sobotę 17 listopada na godz. 18.00.

Centrum Wzgórze Gdynia – Matizol Lider Pruszków 55:62 (9:19, 17:15, 6:11, 23:17)

Centrum Wzgórze Gdynia: Małgorzata Misiuk 12, Antonia Bennett 11, Talisa Rhea 11, Leah Kassing 9, Lorin Dixon 6, Magdalena Ziętara 4, Agnieszka Śnieżek 2, Kinga Bandyk 0, Marzena Marciniak 0
Matizol Lider Pruszków: Briana Gilbreath 17, Sydney Colson 15, Kiara Buford 8, Justyna Grabowska 7, Agnieszka Kaczmarczyk 6, Marta Jujka 5, Paulina Rozwadowska 2, Kali Bennett 2, Barbara Głocka 0, Anna Pietrzak 0