Wygrana Znicza Basket stracona w 4. kwarcie

Koszykarze Znicza Basketu byli bliscy pierwszego w tym sezonie zwycięstwa na wyjeździe. Niestety polegli w Toruniu z miejscowym Polskim Cukrem SIDEn mimo, że w czwartej kwarcie jeszcze prowadzili.

Pierwsza połowa meczu była wyrównana. Na przerwę zawodnicy schodzili z jednopunktowym prowadzeniem gospodarzy. W trzeciej kwarcie popis gry dali pruszkowianie, dzięki czemu zbudowali przewagę. Nie potrafili jej jednak utrzymać w ostatniej ćwiartce meczu, przez co przegrali ostatecznie 54:58.

W kolejnym meczu, na własnym parkiecie Znicz Basket podejmie AZS Radex Szczecin. Mecz zaplanowano na niedzielę 21 października na godz. 17.00.

Polski Cukier SIDEn Toruń – Znicz Basket Pruszków 58:54 (15:15, 16:15, 8:14, 19:10)

Polski Cukier SIDEn: Ł. Żytko 20 (3), P. Śmigielski 11, A. Perka 6, A. Lisewski 6, M. Kowalewski 5 (1), J. Jarecki 4 (1), A. Kobus 4 (1), R. Szymański 2, R. Plebanek 0, S. Sikora 0
Znicz Basket: P. Szymański 14 (1), M. Aleksandrowicz 11 (1), A. Suliński 9 (1), R. Malitka 9 (1), T. Pisarczyk 4, Ł. Bonarek 4 (1), D. Czubek 3, K. Czosnowski 0, D. Janiak 0

Źródło fot.: Polski Cukier SIDEn Toruń