Nowa propozycja „Okejki” dla dzieci

Mała Akademia Umiejętności Zaprasza młodych obywateli w wieku 3-5 lat na zajęcia w Ośrodku Kultury. W ofercie trzy bloki tematyczne: muzyka z rytmiką, laboratorium twórczego rozwoju i zabawa z non-stop-angielskim.

Muzyka z elementami rytmiki to codzienna dawka ruchu i obcowania z żywą muzyką. Dzieci będą uczyć się gry na prostych instrumentach muzycznych, słuchać muzyki i uczestniczyć w spotkaniach z artystami, którzy w prosty i przyjemny sposób przedstawią tajniki gry na najbardziej wyszukanych instrumentach.

Laboratorium twórczego rozwoju gwarantuje wesołą zabawę podczas której dzieci uczą się samodzielności, funkcjonowania w grupie rówieśników, rozwijają swoją wyobraźnię i kreatywność, poprawiają zdolności manualne, pamięciowe oraz słuchowe. Dzieci podczas zajęć poznają zagadnienia dotyczące otaczającego ich świata, mogą pośpiewać i potańczyć, tworzyć, poznać literki. Zajęcia umożliwiają Twojemu dziecku wykorzystanie naturalnej potrzeby aktywności i ciekawości świata.

Non-stop-English, to zabawa i nauka. Prosta, ale skuteczna. Młody umysł pochłonie, jak gąbka, wszystko, co usłyszy. A codziennie będzie słuchać piosenek, wierszyków i miłego głosu nauczycielki, która tylko z rzadka odezwie się po polsku.

Zajęcia rozpoczynają się od września. Istnieje możliwość wybrania dowolnego bloku tematycznego, lub wszystkich trzech. Zajęcia będą prowadzone w godzinach 09.00- 14.30.

Zapisy pod numerem telefonu 22 7293415, lub ok@ok.brwinow.pl

Gminny Ośrodek Kultury / regio-media.pl

Źródło fot.: pressoffice.pl

Tagi: 

Podobne wiadomości:

Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u
[PATRONAT] Kultura: poranek teatralny [PATRONAT] Kultura: poranek teatralny
[PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski [PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski
Lutowe wydarzenia w MOK-u Lutowe wydarzenia w MOK-u

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.