Nowy salon i serwis Nissana w Pruszkowie

W czerwcu do sieci autoryzowanych przedstawicieli marki Nissan w Polsce dołączył nowy punkt firmy Odyssey w Pruszkowie. Jest to pierwszy obiekt w woj. mazowieckim powstały zgodnie z Nową Koncepcją Sprzedaży Detalicznej Nissana.

Po przeprowadzeniu prac remontowych w maju 2015 r., w czerwcu został uruchomiony autoryzowany salon i serwis marki Nissan w Pruszkowie – al. Jerozolimskie 466. Zgodnie z zasadami Nowej Koncepcji Sprzedaży Detalicznej, zakładającej nowatorskie podejście do obsługi klienta, pracownicy działu sprzedaży i serwisu tego obiektu wspierani są przez dynamiczny układ salonu, elastyczne narzędzia sprzedaży, angażującą klienta technologię oraz udoskonalone procesy wewnętrzne. Wszystko po to, aby proces zakupu samochodu był dla klienta w najwyższym stopniu pozytywnym doświadczeniem.

Na terenie nowego obiektu mieści się salon o powierzchni 300 m2, w którym przewidziano miejsce dla 6 samochodów ekspozycyjnych, co umożliwi zaprezentowanie wszystkich najważniejszych i najnowszych modeli z gamy. Nasi sprzedawcy służą fachowym doradztwem przy wyborze nowego samochodu i zapewniają pomoc w załatwianiu wszystkich formalności związanych z jego zakupem oraz odbiorem. Ponadto przewidziano pełne zaplecze do obsługi klientów oraz serwis z sześcioma stanowiskami wyposażonymi we wszelkie nowoczesne urządzenia niezbędne do obsługi i napraw samochodów. Na miejscu znajduje się również punkt przyjęć samochodów do serwisu blacharsko–lakierniczego, dział finansowy oraz ubezpieczeń.

Odyssey jest autoryzowanym dealerem marki Nissan od 1997 roku. Nowa inwestycja w Pruszkowie jest drugą, która prowadzi sprzedaż i serwis pod marką Nissan, po obiekcie w Warszawie (ul. Górczewska 32, Warszawa Wola) . Firma zatrudnia obecnie 110 osób, poza Nissanem jest również przedstawicielem innej marki.

Zapraszamy!

Dane kontaktowe:

ODYSSEY

Al. Jerozolimskie 466

05-800 Pruszków

Tel. +48 22 760 36 00+48 22 760 36 00

pruszkow@nissan-odyssey.pl

www.nissan-odyssey.pl

Podobne wiadomości:

Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny
Miejskie auto z emocjami Miejskie auto z emocjami
Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo
Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.