Szukając wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku – warszawskie apartamenty w wyjątkowej lokalizacji

Rynek pierwotny w Warszawie cieszy się niesłabnącą popularnością. W 2014 roku wydano rekordowo dużo pozwoleń na rozpoczęcie nowych inwestycji nie tylko w samej stolicy, ale i całej Polsce.

Warszawa prawdziwym Eldorado dla planujących kupno mieszkania

Rynek pierwotny w Warszawie cieszy się niesłabnącą popularnością. W 2014 roku wydano rekordowo dużo pozwoleń na rozpoczęcie nowych inwestycji nie tylko w samej stolicy, ale i całej Polsce. Oczywiście stołeczny rynek deweloperski przewodzi w ilości zarówno mieszkań oddawanych do użytku, jak i miejsc udostępnionych pod budowę. Z pewnością wpływ na taki trend ma coraz wyższa stopa wynagrodzeń w Warszawie, dzięki czemu młodzi ludzie mogą sobie pozwolić na zakup mieszkania. Program „Mieszkanie dla młodych”, który wszedł w życie od początku 2014 roku, także sprzyja samoistnemu napędzaniu ruchów na rynku pierwotnym.

To klient wyznacza nowe trendy

Nowe mieszkania często sprzedawane są niczym ciepłe bułeczki. Potencjalni nabywcy są jednak coraz bardziej świadomi i wymagający – od deweloperów oczekują wysokiej jakości wykonania, dostępności inwestycji w przystępnej cenie, funkcjonalności oraz doskonałej lokalizacji inwestycji. Ideałem jest, gdy łączy ona zalety życia w mieście z mieszkaniem na prowincji. Sprawna i szybka komunikacja z centrum wraz z cichą i spokojną okolicą – oto, czego najczęściej szukają klienci na rynku pierwotnym. Nie bez znaczenia pozostaje także bliskość placówek edukacyjnych i usługowych. Nowoczesna, innowacyjna i pełna klasy stylizacja to plus, który pozwala na znaczące wyróżnienie się na rynku deweloperskim. Ważne pozostają również kwestie bezpieczeństwa, dlatego też w zasadzie wszystkie nowe osiedla wyposażone są w nowoczesne systemy monitoringu oraz całodobową ochronę.

Mokotów – wszystko, co potrzebne do życia

Lewobrzeżna część stolicy słynie z osiedli budowanych według nowatorskich projektów, z rozmachem i w pełni dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Jednym z niezwykłych miejsc tego typu jest Mokotów Park, którego nazwa nie bez powodu nawiązuje do projektów a’la „rajski ogród”. Cały kompleks składa się z pełnych klasy trzech apartamentowców: Villa Solar, Villa Ventus i Villa Aqua. Na każdym piętrze znajduje się odpowiednio od dwóch do czterech lokali mieszkalnych, dzięki czemu Mokotów Park bardziej przypomina kameralną enklawę niż potężne betonowe osiedle jakich coraz więcej w Warszawie. Każdy z lokali został wyposażony w panoramiczne okna, a dzięki przemyślanemu rozplanowaniu pomieszczeń jest również bardzo jasny oraz funkcjonalny. Co więcej, Mokotów Park położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego, czemu osiedle zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat.

Osiedle nowoczesne i bezpieczne

Kompleks, jak sugeruje nazwa, stylizowany jest na park, który zajmuje ponad połowę powierzchni całej inwestycji. Własne jeziorko widoczne jest z okna mieszkań, co pozwala zapomnieć, jak blisko stąd do centrum miasta. Z Dolnego Mokotowa podróż zajmuje nie więcej niż 10 minut, dzięki czemu dojazd do pracy lub spotkanie z przyjaciółmi to tylko kilka chwil. Wiele tu także prestiżowych placówek edukacyjnych i usługowych. Liczne ścieżki spacerowe pozwalają na uprawienie rekreacji, o zdrową sylwetkę natomiast można zadbać w umieszczonym na terenie osiedla klubie fitness z siłownią. Dla dzieci zostały zaprojektowane specjalne place zabaw, gdzie będą mogły rozwijać swoje pasje w słoneczne popołudnia. Mokotów Park to wysokiej klasy apartamenty, które łączą w sobie funkcjonalność oraz rzadko spotykaną w wielkim mieście bliskość natury.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podobne wiadomości:

Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny Alhambra – dobry wybór dla naprawdę licznej rodziny
Miejskie auto z emocjami Miejskie auto z emocjami
Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo Elegancki jak coupe i praktyczny jak kombi – nowy Seat Toledo
Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC Sportowa duchem – SEAT IBIZA SC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.