Wystawa „Letnie impresje”

Od 14 listopada w Galerii Pałacu Ślubów w Pruszkowie Salon Pruszkowski organizuje kolejną wystawę malarstwa. Tym razem będzie można zobaczyć prace artysty młodego pokolenia – Magdaleny Drabarek-Kubiś.

Salon Pruszkowski dąży do tego, aby Galeria Pałacu Ślubów była miejscem dyskusji i pozwalała na przełamywanie stereotypów w sztuce. Wystawa prac Magdaleny Drabarek-Kubiś pt. „Letnie impresje” znakomicie odnosi się do tej idei. W pracy twórczej artystce towarzyszy motto według słów Emila Zoli – „Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty”. Tę rzeczywistość – nowatorską, lekką, czasami frywolną, pełną gracji, a zarazem ściśle zespoloną z naturą – prezentuje na swoich płótnach.

Salon Pruszkowski oraz portal Regio-Media, patron medialny wystawy zapraszają na wernisaż w dniu 14 listopada o godzinie 19.00 do Galerii Pałacu Ślubów w Pruszkowie przy pl. Jana Pawła II 1. Wystawa potrwa do 4 grudnia.

inf. prasowa / Regio-Media

Źródło fot.: Salon Pruszkowski

[facebook_like_button]

Tagi: ,

Podobne wiadomości:

Nowa wystawa w Pałacu Ślubów Nowa wystawa w Pałacu Ślubów
Nowa wystawa Salonu Pruszkowskiego Nowa wystawa Salonu Pruszkowskiego
„Kraina spokoju” w Pruszkowie „Kraina spokoju” w Pruszkowie
Salon Pruszkowski pożegna lato Salon Pruszkowski pożegna lato

Jedna Odpowiedź

  1. Pałac Ślubów istotnie jest wytwornym, eleganckim miejscem na prezentacje sztuki – gratuluję pomysłu na wykorzystanie tego miejsca w takim celu.
    Czy to imponujące wnętrze dopełniać będą tylko obrazy, czy może Państwo poszerzycie promowanie innych dziedzin sztuki. Tak czy siak, mamy w Pruszkowie nowe miejsce, które stanie się miejscem wielu artystycznych wydarzeń. Podoba mi się…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.