Zainspiruj się rodzinnie

W Pruszkowie powstał nowy cykl spotkań dla dzieci i całych rodzin „Źródło inspiracji”. Pierwsze spotkanie już w najbliższą niedzielę 26 października.

„Źródło inspiracji” to nowy cykl spotkań dla dzieci i całych rodzin, który powstał z inicjatywy Źródła – miejsca dla rodziny i Stowarzyszenia Forum Pruszków. Pierwsze spotkanie odbędzie się w niedzielę 26 października o godz. 12.00 w Spółdzielczym Domu Kultury, przy ul. Hubala 5 w Pruszkowie.

Pierwsze spotkanie to pierwszy gość. Będzie nim pisarka Agnieszka Frączek, która z pasją tworzy wiersze i opowiadania dla najmłodszych, która uwielbia bawić się słowem. Jest autorką takich pozycji jak Banialuki do zabawy i nauki”, „Dobre obyczaje czyli z przyrodą za pan brat”, „Dranie w trawie, czyli wiersze trudne niesłychanie”, „Jedna literka, a zmiana wielka”, „Kochana mamusia” czy „Kochany Tatuś”.

Podczas spotkania odczytane zostaną fragmenty książek, przeprowadzone zostaną zabawy słowem, a na dzieci czekają niespodzianki. Będzie również możliwość nabycia książek wraz z autografem autorki. Zarówno mali, jak i duzi znajdą coś dla siebie.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Portal Regio-Media jest patronem medialnym wydarzenia.

Źródło fot.: Wydawnictwo Literatura

[facebook_like_button]

Tagi: , , ,

Podobne wiadomości:

Dwa amerykańskie hity filmowe Dwa amerykańskie hity filmowe
Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie Plan filmowy w pruszkowskim Pawilonie
Najbliższe seanse filmowe Najbliższe seanse filmowe
Ciekawa komedia w Pawilonie Ciekawa komedia w Pawilonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.