Konferencja poświęcona przemocy

Współczesny człowiek spotyka się z wieloma aspektami przemocy w swoim życiu. Konferencja poświęcona tej tematyce odbędzie się w Pruszkowie 23 września.

Przemoc w przestrzeniach życia współczesnego człowieka „Reaguję, gdy widzę” to tytuł Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej we wtorek, 23 września w godz. 10.00 – 18.00 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 4. Ma ona na celu ukazanie problemu przemocy z jaką spotyka się człowiek w dzisiejszych czasach, zarówno w aspekcie jednostkowym, jak i społecznym.

Prelegentami będą doświadczone osoby z Polski, Francji, Włoch oraz Ukrainy.

Organizatorem konferencji jest Powiat Pruszkowski, Akademia Humanistyczna im. A. Gieysztora w Pułtusku oraz Zespół Ośrodków Wsparcia. Partnerami natomiast La Strada Fundacja Przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu, Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia oraz Centralny Zarząd Służby Więziennej.

Konferencja odbywa się pod patronatem Elżbiety Smolińskiej Starosty Pruszkowskiego i jest jednym z punktów Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie na lata 2012-2017. To kolejny krok w celu ukazania problemu przemocy i skutecznego działania w celu jej zapobiegania.

inf. prasowa / Regio-Media

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Sport alternatywą dla agresji Sport alternatywą dla agresji
Przyjdź i znajdź pracę Przyjdź i znajdź pracę
Konferencja „Ocalić wypędzonych” Konferencja „Ocalić wypędzonych”
Turniej Kadetów już w weekend Turniej Kadetów już w weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.