Reprezentacja Polski zagrała w Pruszkowie

Reprezentacja Polski do lat 17. uczestniczy w towarzyskim turnieju o Puchar Syrenki. Dwa mecze biało-czerwoni rozegrali w Pruszkowie.

Turniej o Puchar Syrenki rozpoczął się we wtorek w Pruszkowie spotkaniem Polska – Łotwa. Gospodarze wygrali 1:0 po bramce Kamila Wojtkowskiego już w 4. minucie spotkania.

Dzień później Polacy zmierzyli się z Norwegami również w Pruszkowie. Tym razem gospodarze strzelili trzy gole nie tracąc żadnego. Zaczęło się w 12. minucie od samobójczego trafienia Mathiasa Laudala. W 29. minucie wynik podwyższył Przemysław Mystkowski, zaś trzecie trafienie w 72. minucie zaliczył Marcin Listkowski.

W kadrze Polski na Turniej o Puchar Syrenki gra osiemnastu piłkarzy. Wśród nich jest Adam Chrzanowski, który na co dzień reprezentuje barwy Znicza Pruszków. Obrońca zagrał całe spotkanie przeciwko Norwegom.

Dzięki obu zwycięstwom Polska zagra w finale turnieju. Odbędzie się on w Sulejówku, na stadionie Victorii, w piątek o godz. 16.00. Rywalem będzie Szwecja, która w środę wygrała z Ukrainą w rzutach karnych.

Turniej o Puchar Syrenki jest rozgrywany nie tylko w Pruszkowie, ale także w Warszawie na stadionach Drukarza i Agrykoli oraz we wspomnianym Sulejówku. Jedynie w piątkowej serii gier Pruszków zostanie zastąpiony przez stadion Dolcana Ząbki.

Źródło fot.: PZPN

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa Gwiazdy sportu przyjadą do Pruszkowa
Coroczne święto miłośników motoryzacji Coroczne święto miłośników motoryzacji
Znamy trasę biegu wolności Znamy trasę biegu wolności
Zlot starych samochodów Zlot starych samochodów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.