Mieszkańcy Brwinowa otwierają swoje ogrody

W sobotę i niedzielę w gminie Brwinów odbędzie się Festiwal Otwarte Ogrody. Samorząd przygotował wiele atrakcji, ale warto podkreślić, że w tym przedsięwzięciu biorą również udział sami mieszkańcy.

W bogatym planie tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody biorą udział m.in. dwa małżeństwa. W niedzielne przedpołudnie w ogrodzie państwa Wernerów wystąpią artyści muzyki operowej i baletu, którzy zatańczą na trawie. O godz. 17.00 natomiast państwo Mariola i Maciej Laskowscy zorganizują recital Katarzyny Jamróz. To aktorka występująca w spektaklu „Piaf” wystawianym w Teatrze Powszechnym w Radomiu. Widzowie usłyszą m.in. największe przeboje tego przedstawienia.

- W razie niepogody koncert odbędzie się w domu – zapewniła nas gospodyni widowiska.

Wiele atrakcji przygotował samorząd. W sobotę W Ochotniczej Straży Pożarnej w Żółwinie odbędzie się piknik literacko-naukowy. Jego bohaterem będzie słynny mieszkaniec tej miejscowości, pisarz i podróżnik Ferdynand Antoni Ossendowski. W wielu miejscach odbędą się koncerty lub przedstawienia teatralne. W niedzielne popołudnie w parku przy Pałacu Toeplitza w Otrębusach wystąpi pochodząca z Brwinowa Maja Olenderek ze swoim zespołem.

Szczegóły przedstawiamy na poniższym plakacie:

Źródło fot.: Teatr Powszechny w Radomiu

[facebook_like_button]

Tagi: , ,

Podobne wiadomości:

Wyłączenia prądu w najbliższych dniach Wyłączenia prądu w najbliższych dniach
Gdzie i kiedy wyłączą prąd? Gdzie i kiedy wyłączą prąd?
Planszówka z brwinowskimi miejscowościami Planszówka z brwinowskimi miejscowościami
PGE wyłączy prąd w wielu miejscach PGE wyłączy prąd w wielu miejscach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.