Kwietniowe filmy w Pruszkowie

Społeczne Stowarzyszenie Forum Pruszków ma do zaoferowania dwa kolejne filmy. W sobotę 12 kwietnia wszyscy chętni zobaczą obraz pt. „Kochankowie z Księżyca”, a dzień później dzieciom zostanie zaproponowany „Bambi 2″.

Film „Kochankowie z Księżyca” to obraz Wesa Andersona z 2012 roku. Pokazuje historię dwóch młodych, zakochanych w sobie osób, które z miłości postanawiają uciec ze swoich rodzinnych domów. Rodzice zgłaszają zaginięcie, wobec czego rusza akcja zakrojona na wielką skalę. Małe miasteczko w Nowej Anglii zostaje przewrócone do góry nogami.

Projekcja amerykańskiego komediodramatu jest zaplanowana na 12 kwietnia. Początek o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5.

Kolejna filmowa propozycja jest przeznaczona dla dzieci. W niedzielę 13 kwietnia o godz. 12.30 w hotelu ComfortBiznes przy ul. Bolesława Prusa 1 zostanie wyemitowany „Bambi 2″.

Animowany film trwa 1 godz. i 13 min. W tym czasie widzowie poznają młodego jelonka, który traci matkę. Jego wychowaniem zajmuje się ojciec – Wielki Książę Lasu. W relacji ze swoim dzieckiem stawia on głównie na przekazanie wiedzy dotyczącej lasu. Początek jest bardzo trudny, ale po przeżyciu dramatycznej przygody okazuje się, że ojciec może nauczyć się wiele od młodego jelonka.

Obu wydarzeniom patronuje portal Regio-Media.pl.

Źródło fot.: filmweb.pl

[facebook_like_button]

Tagi: , , , ,

Podobne wiadomości:

Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u Marcowe plany pruszkowskiego MOK-u
Dwa amerykańskie hity filmowe Dwa amerykańskie hity filmowe
[PATRONAT] Kultura: poranek teatralny [PATRONAT] Kultura: poranek teatralny
[PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski [PATRONAT] Kultura: koncert recytatorski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.